akrobaci na ciemnym tle

KOSMOS | musical

ORGANIZATOR WYDARZENIA: Akademia Artystyczna, Teatr Młodych

Musical Kosmos, który aktualnie realizuje trasę objazdową po największych Teatrach w Polsce już 22 i 23 marca 2023 roku ponownie zawita na scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego,

Musical Kosmos przedstawia piękno, ale również problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko w kosmicznej scenerii. W sposób przystępny pokazuje jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość oraz nadzieja. MUSICAL KOSMOS przybliża formę jaką musical jest sam w sobie, w całej jego okazałości, jako formę naładowaną wszystkimi kolorami emocji: humorem, gniewem, patosem oraz miłością, wyrażonymi poprzez taniec, akrobacje, muzykę oraz słowa. Spektakl wzbogacają piękne ręcznie wykonane kostiumy, oryginalna scenografia oraz malowane horyzonty. Teksty, które bawią i skłaniają do przemyśleń. Muzyka, która wzrusza i dodaje energii. Taniec, który dodaje siły. Akrobacje, które zadziwiają i cieszą oko każdego widza. Mądrością bawi, uczy, porusza, skłania do przemyśleń.

Scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia, kostiumy: Magdalena Nitka
Muzyka, produkcja muzyczna: Adam Pietrzak
Reżyseria wokalna, przygotowanie wokalne premiery: Karolina Adamiak – Pruś
Scenografia: Krystian Hintzke
Ręcznie malowane horyzonty: Monika Rudnicka
Produkcja: Akademia Artystyczna

22.03.2023 r. środa godzina: 18.00
23.03.2023 r. czwartek godzina: 19.00

Czas trwania: 75 minut

W dniach 22 oraz 23 marca 2023 r. o godzinie 9.00 oraz 11.30 wystawiane będą spektakle przeznaczone dla grup zorganizowanych. W sprawie porannych grań prosimy o kontakt z organizatorem.

KONTAKT
Joanna Szablewska, tel.: +48 535 624 186, bilety@teatrmlodych.pl

Oficjalna strona Musicalu Kosmos: Teatr Młodych